Патерсон

Патерсон (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Патерсон» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Патерсон / Paterson

У штаті Нью Джерсі є місто Патерсон. Водієм автобуса тут працює хлопець на ім'я Патерсон (Адам Драйвер). Його життя одноманітне і рутинне, але це анітрохи не засмучує хлопця. Він любить свою дружину Лору (Голшіфте Фарахані) і присвячує їй вірші. Патерсон вміє розгледіти красу в звичних речах. Захоплення і бажання творити у нього викликають звичайні пасажири, ті ж самі, що можуть дратувати один одного дорогою на роботу. Всі свої твори він записує у записничок. Лора постійно вмовляє чоловіка опублікувати вірші. Схоже, тільки диво зможе підштовхнути Патерсона до нового кроку.

Фільм «Патерсон» про вміння розгледіти красу крізь сірість буднів зняв геніальний Джим Джармуш, який чотири рази був відзначений нагородами Каннського кінофестивалю. Головна роль дісталася Адаму Драйверу, який отримав Кубок Вольпі за кращу чоловічу роль на Венеціанському кінофестивалі 2014 року. Фільм був із захопленням прийнятий на багатьох провідних кінофестивалях світу.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2016
Країна
Франція, Німеччина, США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Адам Драйвер, Голшифте Фарахані, Елен-Жан Артур, Луіс Да Сілва мол., Джаред Гілман
Режисер
Джим Джармуш
Сценарій
Джим Джармуш
Прокат
З 16 лютого 2017, орієнтовно по 01 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
16 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
12+