Заплати привиду

Заплати привиду (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Заплати привиду» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Врата тьмы / Pay the Ghost

Хеллоуїн для багатьох давно став просто кумедним святом. Костюмами нечисті нікого не здивуєш і не налякаєш. Хіба що малечі радість – багато солодощів та розваг. На святковий парад у центрі Нью-Йорка прийшов професор Майк Коул (Ніколас Кейдж) разом зі своїм маленьким сином. Попри уважність батька, малюк безслідно зникає. Коул застосовує всі свої знання і наполегливість, щоб знайти сина. Але те місце, де йому доведеться шукати хлопчика, повністю міняє його уявлення про Хеллоуїн. Виявляється, щорічно в цей день безслідно зникають діти. Єдине пояснення таким пропажам – перехід дітей у потойбічний світ, ворота якого відчиняються один раз на рік.

Історію про зниклого в Хеллоуїн хлопчика «Заплати привиду» зняв німець Улі Едель («Твін Пікс», «Комплекс Баадер-Майнхоф»). Сценарій написали Деніел Кей, який всю свою кар'єру займається трилерами, та новачок Тім Леббон. Зйомки почали у вересні 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Ніколас Кейдж, Сара Уейн Келліс, Алекс Малларі мол., Вероніка Феррес, Лайрік Бент, Ерін Бойес
Режисер
Улі Едель
Сценарій
Деніел Кей, Тім Леббон
Прокат
З 01 жовтня 2015 по 14 жовтня 2015
Знижки в будні весь день з:
5 жовтня 2015 р.
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16 років