Дрібнота: Снупі та Чарлі Браун у кіно

Дрібнота: Снупі та Чарлі Браун у кіно (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дрібнота: Снупі та Чарлі Браун у кіно» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Малышня пузатая: Снупи и Чарли Браун в кино / Peanuts

В центрі сюжету – безжурний і завжди оптимістичний невдаха Чарлі Браун зі своїм вірним другом псом Снупі. Творці картини тримають в таємниці сюжет, відомо лише, що Чарлі Браун закохається і його дівчина буде неймовірно прекрасна.

Мультфільм «Дрібнота: Снупі та Чарлі Браун у кіно» – перша поява героїв на великому екрані. Комікс Чарльза Шульца «Малеча пузата» виходив щодня починаючи з 2 жовтня 1950 аж до смерті автора в 2000 році. На піку популярності комікс передруковувався в 75 країнах світу і налічує 17897 випусків. За мотивами коміксу довгі роки виходив мультсеріал, існує однойменний мюзикл і безліч комп'ютерних ігор. На честь персонажів називали космічні кораблі в 60-х, а репер Снуп Дог узяв собі псевдонім саме через захоплення псом Снупі. Вивести загальних улюбленців на великий екран захотів син творця коміксів Чарльза Шульца Брайан. Так же свій вклад в сюжетну лінію внесли онуки великого мультиплікатора.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Франческа Капальді, Білл Мелендес
Режисер
Стів Мартіно
Сценарій
Брайан Шульц, Чарльз М. Шульц, Крейг Шульц
Прокат
З 17 грудня 2015 по 13 січня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з:
31 грудня 2015 р.
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
0+