Печатка царя Соломона

Печатка царя Соломона (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Печатка царя Соломона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Печать царя Соломона / Печать царя Соломона

Герої мультфільму "Печатка царя Соломона" - це Гекльберрі Фінн та його друг, раб-утікач Джим. Подорожуючи річкою Міссісіпі, вони знаходять будинок, у якому сховано древній скарб. Друзі беруться його відкопувати і несподівано стається дивний землетрус. На очах у Гекльберрі та Джима із старовинної амфори виходить на волю замурований у ній джин Юсуф. Одночасно із довгоочікуваною свободою на джина та його нових друзів лягає серйозне випробування - потрібно приборкати древнього демона Кішкаша, який переслідує Юсуфа. Зробити це можна лише за допомогою печатки царя Соломона - магічного персня. Намагаючись остаточно обеззброїти героїв, демон порушує межі простору та часу і закидає друзів у сучасну Москву. Гекльберрі, Джим та Юсуф розуміють, що якщо не знайти печатку і не зупинити злодія, він зруйнує весь світ.

Анімаційний фільм "Печатка царя Соломона" повністю створено за допомогою комп'ютерної графіки. Режисер Владлен Барбе зняв повнометражний мультфільм за сюжетом зробленої ним же у 2002 році короткометражки, яка об'єднала у собі героїв повісті Марка Твена та мотиви казок "1001 ніч".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
мультфільм, пригоди
В головних ролях
Дмитро Дюжев, Едуард Радзюкевич, Володимир Долинський, Олександр Головін
Режисер
Владлен Барбе
Сценарій
Олександр Атанесян
Прокат
З 02 травня 2013
Тривалість
82 хв.