Пеле: Народження легенди

Пеле: Народження легенди (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пеле: Народження легенди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пеле: Рождение легенды / Pelé: Birth of a Legend

У невеликому бразильському містечку в бідній родині зростав хлопчик Едсон. Його батько в минулому був футболістом, тож до захоплення сина цією грою завжди ставився з повагою і навчав усього, що знав і вмів сам. Із семи років хлопчик почав виступати за місцеву дитячу збірну, а в 15-ть його запросили грати за команду «Сантос». Згодом клуб став усесвітньо відомим, і багато в чому завдяки хлопцю, якого світ знає під іменем Пеле.

Біографічний фільм «Пеле: Народження легенди» розповідає про юність легендарного футболіста та його перші професійні ігри. Футбольна кар'єра Пеле тривала 21 рік. За цей час він заслужив звання кращого футболіста планети ХХ століття. За режисуру та сценарій фільму взялися Джефф та Майкл Цимбалісти. Усі зйомки відбувалися в Бразилії. Сам Пеле зіграв у фільмі про себе епізодичну роль. Акторська гра для нього не новинка – він неодноразово з'являвся на екрані в спортивних фільмах.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, біографія, спорт
В головних ролях
Вінсент Д’Онофріо, Родріго Санторо, Дієго Бонета, Колм Міні, Пеле, Сеу Жоржі
Режисер
Джефф Цимбаліст, Майкл Цимбаліст
Сценарій
Джефф Цимбаліст, Майкл Цимбаліст
Прокат
З 04 серпня 2016 по 10 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
04 серпня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
12+