Лісовий патруль

Лісовий патруль (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лісовий патруль» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лесной патруль / Pelle Politibil på sporet

Головний герой мультфільму «Лісовий патруль» – машинка Плодді. Це дуже розумний поліцейський автомобіль, адже він вміє їздити без водія! Одного разу він допомагав протягти містом проводи, що обірвалися під час бурі, аби у городян знову було електропостачання, і отримав удар струмом. Відтоді Плодді – електромобіль! Його нове місце роботи – щойно відкритий національний заповідник. Трапляється біда – саму красиву та рідкісну птаху – білохвосту орлицю – викрадають. Порятунок тварини стає головною задачею відважного патрульного автомобіля! До того ж юне пташеня орлиці, що вилупилося на очах у Плодді, вирішує, що саме патрульна машина є його матусею. Ну як же він може лишити у біді пташенятко, яке ласкаво називає його мамою?

Даний фільм – продовження історії про патрульну машину Плодді. Перша частина вийшла у 2009 році. Команда режисер-сценарист лишилася незмінною. Однак цього разу норвезькі мультиплікатори створили мультик самостійно, без залучення американських колег.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Норвегія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Гард Б. Ейдсвольд, Олені Конгсвік Йохансен, Емілі Нордлі, Хеге Шеен, Роберт Столтенберг, Бьорн Сундквіст, Пернілла Серенсен
Режисер
Расмус А. Сівертсен
Сценарій
Артур Йохансен
Прокат
З 08 травня 2014 по 21 травня 2014
Тривалість
73 хв.