Пентхаус з видом на пiвнiч

Пентхаус з видом на пiвнiч (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пентхаус з видом на пiвнiч» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пентхаус с видом на север / Penthouse North

Головна героїня фільму "Пентхаус з видом на північ" - Сара (Мішель Монахен), в минулому успішний фотокореспондент. Після трагічного випадку дівчина втратила зір і тепер ховається від усього світу у пентхаусі з видом на північ. Її хлопець Райан (Ендрю В. Уолкер), єдиний друг і помічник, намагається максимально полегшити життя коханої. Одного разу Сара знаходить труп Райана, а зовсім поруч з нею, у кількох кроках, стоїть вбивця. Єдина ціль безжалісного злочинця - знайти діаманти, сховані у квартирі Райаном, таємно від самої Сари. Щоб відшукати камені, зловмисник разом зі своїм напарником готовий на все - вони переконані, що дівчина знає про коштовності та приховує це. Обмежена у своїх можливостях Сара збирає усі сили для протистояння.

Режисер фільму "Пентхаус в видом на північ" знімає нові стрічки досить рідко, проте добре знайомий глядачу по своїм картинам "У ліжку з ворогом" (1991) та "Хороший син" (1993). Не менш досвідчений і автор сценарію Девід Локері, якому останнім часом особливо добре вдаються сюжети, здатні тримати глядача у напрузі від першої до останньої хвилини.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Мішель Монахен, Майкл Кітон, Беррі Слоун, Ендрю В. Уолкер, Коньехтіо Хорн
Режисер
Джозеф Рубін
Сценарій
Девід Локері
Прокат
З 06 червня 2013
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16 років