Персі Джексон: Море чудовиськ

Персі Джексон: Море чудовиськ (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Персі Джексон: Море чудовиськ» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Перси Джексон: Море чудовищ / Percy Jackson: Sea of Monsters

"Персі Джексон: Море чудовиськ" - екранізація другої книги із циклу "Персі Джексон та Олімпійці". Персі (Логан Лерман) - син давньогрецького бога морів та водної стихії Посейдона. Він, як і багато інших напівкровок, живе у спеціальному таборі, де навчається бойовому мистецтву. Священне дерево Талії, що охороняє табір від вторгнення чудовиськ, здатних зрівняти його з землею, отруєне. Золоте руно - єдиний спосіб зцілити дерево. На пошуки реліквії вирушає Персі, взявши з собою вірних друзів - Аннабет (Александра Даддаріо), Тайсона (Дуглас Сміт) та Кларіссу (Лівен Рембін). Подорож, сповнена небезпечних пригод, пролягає через Море чудовиськ. Дорогою героям доведеться битися з мешканцями моря - сиренами Сциллою та Харібдою, а також підступною чарівницею Цирцеєю.

Картина "Персі Джексон: Море чудовиськ" знята за однойменною книгою американського письменника Ріка Ріордана. Чарівний світ напівбогів припав до душі підліткам усього світу. Невдовзі після прем'єри першої картини про Персі Джексона було прийнято рішення продовжити екранізацію. Загалом серія фантастичних романів складається з шести книг. Передбачається, що у 2015 році світ побачить наступна картина про хлопця-напівкровку та його пригоди.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, пригоди, сімейний
В головних ролях
Логан Лерман, Александра Даддаріо, Нейтан Філліон, Шон Бін, Стенлі Туччі
Режисер
Тор Фройденталь
Сценарій
Марк Гуггенхайм, Рік Ріордан
Прокат
З 22 серпня 2013
Тривалість
97 хв.