Ідеальні незнайомці

Ідеальні незнайомці (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ідеальні незнайомці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Идеальные незнакомцы / Perfetti sconosciuti

Одного вечора до Єви (Касія Смутняк) і Рокко (Марко Джалліні) приходять в гості їхні давні друзі. Єва, психоаналітик за професією, пропонує таку гру: кожне повідомлення, що прийшло на телефон, буде прочитане вголос, а кожна телефонна розмова відбуватиметься на гучному зв'язку. У перші ж хвилини гри більшість учасників пошкодували, що погодилися. Такої кількості «скелетів з шафи» вони ще не бачили. Мила розвага з кожним новим дзвінком стає все більш шокуючою. І герої самі не знають сміятися над цими ситуаціями чи ж плакати.

Комедія «Ідеальні незнайомці» є роботою італійця Паоло Дженовезе – він сам писав сценарій і режисирував проект. Його новий фільм піднімає найактуальнішу тему наших днів – що буде, якщо вся інформація з твого телефону стане загальнодоступною. В італійському прокаті фільм показав рекордні касові збори. Відомо, що ряд кіностудій світу планують зняти римейк фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2016
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Касія Смутняк, Джузеппе Баттістон, Ганна Фольєта, Марко Джалліні, Едоардо Лєо, Валеріо Мастандреа, Альба Рорвахер
Режисер
Паоло Дженовезе
Сценарій
Філіппо Болонья, Паоло Костелла, Паоло Дженовезе
Прокат
З 20 квітня 2017, орієнтовно по 26 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 20 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16+