Персональний покупець

Персональний покупець (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Персональний покупець» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Персональный покупатель / Personal Shopper

Морін (Крістен Стюарт) приїхала з США в Європу щоб працювати на світську левицю і модель Кіру (Нора фон Вальдштеттен). Вона відвідує дорогі крамниці в пошуках речей, які підійдуть замовниці. Морін не кидає ненависну роботу щоб бути ближчою до будинку, в якому жила в дитинстві. Брат-близнюк дівчини помер зовсім нещодавно. Будучи маленькими вони домовилися – хто помре першим, повинен подати живому знак. І Морін починає бачити знаки. Та чи брат влаштовує все те, що відбувається з дівчиною?

Назва фільму «Персональний покупець» – це професія головної героїні. Сценарій до фільму написав Олів'є Ассаяс, він же зайнявся постановкою. Для виконання головної ролі француз запросив Крістен Стюарт. Попередня їхня спільна робота закінчилася успіхом для Стюарт – вона стала першою американкою, яка була удостоєна премії «Сезар» за кращу жіночу роль другого плану. Новий фільм Ассаяса брав участь в боротьбі за головний приз Канського кінофестивалю, а також був відзначений призом за кращу режисуру.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2016
Країна
Францiя, Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Крістен Стюарт, Ларс Айдінгер, Сігрід Буазі, Андерс Даніелсен Льє, Нора фон Вальдштеттен
Режисер
Олів'є Ассаяс
Сценарій
Олів'є Ассаяс
Прокат
З 02 березня 2017, орієнтовно по 15 березня 2017
Прем'єрний період до
08 березня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
09 березня 2017 р.
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+