Кролик Петрик (0+)

Кролик Петрик (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кролик Петрик» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кролик Питер / Peter Rabbit

У місцевості казкової краси живе кролик на ім’я Петрик. Його щастя у тому, аби вільно ласувати свіженькими овочами з місцевих городів. Та цьому щастю приходить кінець коли приїздить новий власник ферми містер МакҐрегор (Донал Глісон). Пухнасті кролики, зайченята, мишенята та решта охочих харчуватися з його городу не викликають в містера МакҐрегора ані крихти симпатії. Тож бути війні.

Пригодницький сімейний фільм з елементами мультиплікації «Кролик Петрик» створено за мотивами казок Беатрікс Поттер, англійської дитячої письменниці та художниці. Винахідливий кролик вперше з’явився на сторінках книжок у 1902 році. Окрім видання казок, Поттер налагодила виготовлення супутніх товарів, серед яких іграшка кролик Петрик. Вона стала першим у історії офіційно запатентованим персонажем. Перенести пригоди улюбленця дітей на екрани взялися фахівці Sony Pictures Animation з США, Великобританії та Австралії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Австралія, США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Елізабет Дебікі, Марго Роббі, Донал Глісон, Дейзі Рідлі, Роуз Бірн
Режисер
Вілл Глук
Сценарій
Вілл Глук, Роб Лібер
Прокат
З 22 березня 2018, орієнтовно по 16 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
0+