Хлопчик-фантом

Хлопчик-фантом (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хлопчик-фантом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мальчик-фантом / Phantom Boy

Дії розгортаються в Нью-Йорку. 11-річний Лео хворий, і тому змушений лежати в лікарні. Будь-хто на його місці нудьгував би серед цих стін, але хлопчику прекрасно вдається розважатися. Він уміє переміщатися окремо від свого тіла і навіть вільно проходити крізь стіни. І поки всі думають, що Лео спить, насправді він літає по всьому місту. До тієї самої лікарні госпіталізували поліцейського Алекса. Та йому зовсім ніколи тут прохолоджуватися, адже особливо небезпечний злочинець готується захопити місто. Щоб його зупинити, залишилося зовсім мало часу. Єдиний спосіб усюди встигнути – діяти разом з Лео, який може переміститися куди потрібно за лічені секунди.

Автори мультфільму «Хлопчик-фантом» поставили перед собою мету створити фантастичний трилер дітям. Головного героя придумав ще в 60-х роках Стен Лі, яковому належить винахід Людей Ікс, Людини-Павука, Залізної Людини, а також багатьох інших супергероїв.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2016
Країна
Франція, Бельгія
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, мультфільм
В головних ролях
Едуард Баер, Жан-П'єр Марьель, Одрі Тоту, Жаккі Берруайє
Режисер
Жан-Луп Фелісіолі, Ален Ганьоль
Сценарій
Ален Ганьоль
Прокат
З 23 червня 2016 по 29 червня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 червня 2016 р.
Тривалість
84 хв.
Вікові обмеження
0+