Ідеальний голос 2

Ідеальний голос 2 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ідеальний голос 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Идеальный голос 2 / Pitch Perfect 2

За плечима дівчат перемога в місцевому конкурсі вокальних колективів. Життя не стоїть на місці і їм знову доведеться доводити всім свою майстерність. Вокалістки збираються взяти участь у всесвітньому змаганні кращих хорів, що співають без музичного супроводу. Найвіртуозніший колектив світу обирають раз на чотири роки. І ще жодного разу перемогу не завойовували американці. Суперниками героїнь стануть професійні виконавці. Аби виступити на гідному рівні, дівчатам потрібно буде докласти максимум зусиль.

Спів а капела набуває все більшої популярності в сучасному світі музики. У США 6 років із успіхом транслюється телешоу, де змагаються такі колективи. Музична комедія «Ідеальний голос 2» – це сиквел фільму про співочих дівчат. Команда творців залишилася незмінною – режисер Елізабет Бенкс, яка також виконала одну з ролей, і сценаристи Кей Кеннон і Міккі Репкін. Зйомки проходили на території університету міста Батон-Руж у штаті Луїзіана.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія, музика
В головних ролях
Бріттані Сноу, Анна Кендрік, Елізабет Бенкс, Алексіс Неп, Ребел Уілсон, Хейлі Стайнфелд
Режисер
Елізабет Бенкс
Сценарій
Кей Кеннон, Міккі Репкін
Прокат
З 14 травня 2015 по 27 травня 2015
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
16 років