Пікселі

Пікселі (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пікселі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пиксели / Pixels

Фільм буде демонструватися у форматі ІМАХ 3D. Земля опинилася в небезпеці. Представники інопланетних цивілізацій невірно зрозуміли навіщо люди грають у комп’ютерні ігри. Вони сприйняли тематику ігор як оголошення війни, і рішуче пішли у наступ. У якості своєї стратегії непрохані гості обрали сюжети відеоігор із 80-х. Президенту США Вільяму Куперу (Кевін Джеймс) не лишається нічого іншого, тільки як зібрати команду військових експертів із числа затятих геймерів тих років. Очолить цю затію Сем Бреннер (Адам Сендлер), друг дитинства президента.

Фантастична комедія «Пікселі» – це спільний анімаційний 3D проект Columbia Pictures та Happy Madison Productions. Задум зняти фільм з’явився у Адама Сендлера в 2010 році. Персонажі класичних аркадних ігор таких як Pac-Man, Frogger та Donkey Kong, а також деякі інші були спеціально ліцензовані, аби була можливість вільно використовувати їх при створенні фільму. Більшість знімальних днів актори відпрацювали у Канаді.

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, комедія
В головних ролях
Адам Сендлер, Кевін Джеймс, Мішель Монахен, Пітер Дінклейдж, Джош Гад, Брайан Кокс
Режисер
Кріс Коламбус
Сценарій
Тімоті Даулінг, Тім Херліхі, Адам Сендлер
Прокат
З 23 липня 2015 по 12 серпня 2015
Прокат в технології IMAX3D до:
5 серпня 2015 р.
Прокат в форматі 3D до:
26 серпня (Львів)
Знижки з:
30 липня 2015 р.
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
14 років