Літачки: Рятувальний загін

Літачки: Рятувальний загін (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Літачки: Рятувальний загін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Самолёты: Огонь и вода / Planes: Fire and Rescue

Мультфільм «Літачки: Рятувальний загін» - знову подарує юним глядачам зустріч з улюбленим літачком-гонщиком Дасті. Герой повітряних перегонів на межі відчаю – його двигун поламаний і це, можливо, назавжди позбавить його можливості знову змагатися за першість у повітрі. Однак несподівана зустріч дарує відважному гонщику шанс реалізувати себе не гірше, ніж до цього. Дасті знайомиться з командою сміливців, що дружно працюють на гасінні пожеж. У кожного з них – своя доля і свій шлях у пожежну авіацію. І кожен достойний поваги за свою нелегку працю зі спасіння лісів від вогню. Чи зуміє Дасті, з його вмінням віртуозно виконувати найскладніші трюки у повітрі, стати повноправним членом доблесної команди?

Продовження успішного мультфільму про літачок Дасті. Кассові збори першої історії склали близько $220 мільйонів, що дало. привід замислитися над продовженням. Новий анімаційний фільм режисував Роберт Ганнавей, а ось сценарист лишився незмінним.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Джуллі Боуен, Дейн Кук, Денні Пардо
Режисер
Роберт Ганнавей
Сценарій
Джеффрі М. Ховард
Прокат
З 21 серпня 2014 по 01 жовтня 2014
Тривалість
83 хв.