Літачки

Літачки (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Літачки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Самолеты / Planes

«Літачки» - своєрідний спін-офф улюбленої дилогії про тачки. Головний герой мультфільму шустрий та швидкий Дасті. Щодня він піднімається у небо над полем, аби боротися з шкідниками сільськогосподарських культур. Але одна проблема не дає йому в повній мірі насолодитися польотом – Дасті боїться висоти. Його мрія – взяти участь у авіа-перегонах. Тільки самі вірні друзі зможуть допомогти йому позбавитися страхів та вийти на старт на рівні з іменитими суперниками. Крилом до крила з асами бойової авіації Дасті змагається в авіа-турнірі. Він відчуває себе маленьким та безпомічним і зовсім не усвідомлює своєї переваги над важкими та кремезними вояками. Адже не так важлива швидкість, яку ти можеш розвинути, як майстерність, з якою ти долаєш перешкоди та виконуєш найскладніші трюки.

Ідея створення мультфільму «Літачки» спала на думку авторам після колосального успіху дилогії «Тачки». Сумарні касові збори обох фільмів перевищили $ 1 млрд. при загальному бюджеті в $ 320 млн. Ще до виходу «крилатих» героїв на екрани, творці фільму запустили у виробництво продовження історії про пропелерного літачка Дасті під назвою «Літачки: полум’я та спасіння».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Вел Кілмер, Джулія Луіс-Дрейфус, Тері Хетчер, Дейн Кук, Ентоні Едвардс
Режисер
Клей Холл
Сценарій
Джеффрі М. Ховард
Прокат
З 22 серпня 2013
Тривалість
92 хв.