Планетаріум

Планетаріум (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Планетаріум» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Planetarium

Події розгортаються в Парижі в 30-х роках минулого століття. Дві чарівні американки, сестри Лаура (Наталі Портман) і Кейт (Лілі-Роуз Мелоді Депп) Барлоу, приїжджають в Париж. По місту ходять чутки, що дівчата мають надприродні здібності. Кажуть, на спіритичних сеансах, які вони влаштовують, можна поспілкуватися з мертвими. Незвичайні вміння дівчат вирішує використати в своїх цілях кінопродюсер Фернан Пруве (Луї Гаррель). Однак, з урахуванням того, що дівчата розповідають про себе далеко не все, ще не відомо хто кому вигідніший.

Прем'єра драми «Планетаріум» відбулася в рамках позаконкурсної програми Венеціанського кінофестивалю. Режисер і співавтор сценарію – француженка Ребекка Злотовскі. Картина стала третьою режисерською роботою і шостим повнометражним фільмом, до якого Злотовскі писала сценарій. Головні ролі дісталися Наталі Портман і 17-річній донці Джонні Деппа і Ванесси Параді – Лілі-Роуз Мелоді Депп.

imbd_logo Created with Sketch.
4.7/10
Рік
2016
Країна
США, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, фентезі, драма, мелодрама, детектив
В головних ролях
Наталі Портман, Лілі-Роуз Мелоді Депп, Луї Гаррель, Роза Бурштейн, П'єр Злотовскі
Режисер
Ребекка Злотовскі
Сценарій
Ребекка Злотовскі, Робін Кампілло
Прокат
З 01 грудня 2016, орієнтовно по 07 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
01 грудня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+