Пташині пригоди (0+)

Пташині пригоди (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пташині пригоди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Славные пташки / Ploey - You Never Fly Alone

Навіть найменші діти знають, що коли приходить осінь птахи летять у вирій. Та як бути тим із них, хто ще не навчився літати? Саме у такій ситуації опинився наш герой – маленьке пташеня-сивка. Попри любов до своєї великої пташиної родини, він змушений був лишитися зимувати у краях, куди швидко приходить зима. Люті морози та безкраї сніги будь-кого злякають, особливо якщо доведеться жити самому. Та на щастя малюк знайшов собі приятеля. Разом вони навіть склали план боротьби із хижаками, які полюють на маленьких пташок.

Сімейний анімаційний фільм «Пташині пригоди» з’явився завдяки спільним зусиллям фахівців з Бельгії та Ісландії. Вид птахів, до яких належить головний герой, називається сивка. Ця пташка розповсюджена в Ісландії та північній частині Європи. У Ісландії приліт цих птахів після зимівлі називають приходом весни. Знімати анімаційний фільм про сивок взявся режисер Аудні Аусгейрссон з Рейк’явіку, Ісландія.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Бельгія, Ісландія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, сімейний
В головних ролях
Джемі Орам, Іен Стюарт Робертсон, Річард Віллс-Коттон
Режисер
Арні Аусгейрссон
Сценарій
Фрідрік Ерлінгссон
Прокат
З 26 квітня 2018, орієнтовно по 23 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 квітня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+