Подарунок з характером

Подарунок з характером (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Подарунок з характером» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Подарок с характером /

Мишко (Михайло Галустян) підробляє на дитячих святах пандою – це єдиний можливий спосіб заробітку для нього. Одного разу він працював на дні народження в Артема (Артем Фадєєв), сина заможних батьків. У кмітливого хлопчака народився план, допомогти у здійсненні якого зможе саме Мишко. Тож Михайлу не лишається нічого іншого, як стати для вимогливого сина олігарха живою іграшкою. Разом вони перетнуть пів країни аби здійснити задум Артема. І не важко здогадатися, що дорогою вони встигнуть вплутатися у чимало незручних ситуацій.

Комедія «Подарунок з характером» – чергове дітище режисера Карена Оганесяна («Домовик», «Мами», «П’ять наречених»). Комедія з Михайлом Галустяном у головній ролі призначена для сімейного перегляду. Михайло не вперше береться за роботу у проекті, орієнтованому на дітей. Можливо, причиною цьому – дві донечки, що підростають у зірки «Наша Russia». Окрім виконання головної ролі Галустян виступив також продюсером картини.

imbd_logo Created with Sketch.
4.5/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
сімейний, пригоди, комедія
В головних ролях
Михайло Галустян, Артем Фадєєв, Федір Бондарчук, Катерина Климова, Микола Валуєв, Ірина Безрукова, Катерина Шпица, Олексій Макаров, Костянтин Юшкевич, Інга Стрєлкова-Оболдіна
Режисер
Карен Оганесян
Сценарій
Олег Сироткін, Карен Арутюнов, Сергій Левітан
Прокат
З 22 травня 2014 по 04 червня 2014
Тривалість
- хв.