Хлопчик у золотих штанях (12+)

Хлопчик у золотих штанях (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хлопчик у золотих штанях» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мальчик в золотых штанах / Pojken med guldbyxorna

Кращі друзі Матс і Девід знайшли хороший спосіб заробітку під час літніх канікул. Вони погодилися прибирати на могилах місцевого кладовища. Отримавши в кінці робочого дня свою першу зарплату, хлопчики вирішили скупатися. Старші підлітки вкрали залишені на березі гроші, а одяг хлопців вимазали в мазут. У пошуках хоч якогось одягу друзі полізли на звалище. Матс вибрав собі штани, одягнув їх і одразу ж виявив їхню дивну особливість. Кожен раз опускаючи руку в кишеню він знаходив там купюру. Цей трюк можна було б повторювати нескінченно. Але грошима, що з'являються з нізвідки, незабаром зацікавилися ті, у кого гроші почали зникати.

Пригодницький фільм «Хлопчик у золотих штанях» знятий спільно кінематографістами зі Швеції та Данії. В основу сюжету лягла однойменна книга Макса Лунгрена, що вийшла друком в 1967 році. У 1975 році історія лягла в основу телесеріалу, який мав успіх на трьох різних шведських телеканалах.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2014
Країна
Швеція, Данія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, пригоди
В головних ролях
Шанті Роні, Анніка Халлін, Харальд Хамрелль
Режисер
Елла Лемхаген
Сценарій
Елла Лемхаген, Макс Лунгрен
Прокат
З 27 липня 2017, орієнтовно по 02 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
12+