Політ золотої мушки

Політ золотої мушки (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Політ золотої мушки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Полет золотой мушки / Політ золотої мушки

Головна героїня фільму – мрійлива дівчинка-поетеса з хлопчачим ім’ям Микола. По-дитячому щиро та по-гуцульськи відверто вона розповідає три історії, що трапилися у її селі: про весілля, про футбол та про дивний заповіт. Дідусь навчив її всьому-всьому, тож вона знає напевно – брехати погано. А ось дивитися на картини з хмар, що пливуть небом, цікавіше, ніж сходити в кінотеатр. Та найголовніша істина – життя подібне до польоту золотої мушки над вогнем. Хоч воно й коротке, проте дуже яскраве.

Іван Кравчишин, режисер комедії про гуцульське життя «Політ золотої мушки», родом з Івано-Франківщини. Надихнули його на зйомки оповідання львівського письменника Богдана Волошина. Акторів шукали по всій Гуцульщині, тож потрапивши на знімальний майданчик серед казкових карпатських пейзажів усі почували себе як вдома. Легко та гармонійно у комедії звучить місцева говірка. Життєві історії передані невимушено, з неповторним гумором та колоритом.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2015
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Софія Кравчишин, Сергій Великий, Олег Цьона, Володимир Процюк, Тарас Бобеляк, Богдан Юсипчук
Режисер
Іван Кравчишин
Сценарій
Іван Кравчишин
Прокат
З 25 лютого 2016 по 23 березня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з:
25 лютого 2016 р.
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
16+