Полярний рейс

Полярний рейс (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Полярний рейс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Полярный рейс /

Головні герої картини «Полярний рейс» - це подружжя, батьки двох дітей Ігор (Єгор Бероєв) та Люда (Юлія Снігірь). Ігор – льотчик та працює у вантажній авіації на далекій Півночі. У гонитві за вигідними контрактами та гарним заробітком він довгих три роки не був дома, не бачив дітей та красуню-дружину. На порозі Новий рік та Юля, втомившись жити в очікуванні чоловіка, отримує від темпераментного Юрія Миколайовича (Дмитро Нагієв) запрошення разом зустріти свято. Над щасливим шлюбом нависла загроза. Тепер у Ігоря залишається 3 дні, аби здолати довгу дорогу додому.

Вітчизняна комедія «Полярний рейс» знімалась в українських містах Києві, Чернігові та Ніжині. Аби у кадрі головного героя завжди супроводжувало пухнасте цуценя-лайка, творцям фільму довелося працювати з чотирма різними собаками. Не розмінювалися на дрібниці не тільки з кількістю тварин-акторів, але і з технікою. Машину, на якій їздила Анна Семенович спалили по-справжньому. Широкий розмах кіновиробництва торкнувся і декорацій. Чукотський чум вибудували у розмірі, що в 10 разів перевищує справжній. А під час зйомок Єгор Бероєв керував справжнім літаком Ан-32, який частіше за все використовується для аерофотозйомки.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Єгор Бероєв, Юлія Снігірь, Дмитро Нагієв, Тетяна Орлова, Анна Семенович
Режисер
Сергій Чекалов
Сценарій
Александр Качан, Тетяна Бессараб, Александр Квак
Прокат
З 12 грудня 2013
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
14 років