Порно з вбивством (16+)

Порно з вбивством (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Порно з вбивством» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Порно с убийством / Порно з вбивством

Денису (Євген Юхновець) ніколи не щастило. Тож ситуація, коли він винен комусь гроші, не є для нього чимось новим. Та цього разу забути про неприємності не вийде, оскільки він заборгував бандитам. Денис вирішує, що швидко заробити необхідну суму можна знявши порно. Бажано драматичне, щоб у глядачів від переживань аж подих перехоплювало. Як це робити він достеменно не знає, але труднощів не боїться. У спробах знайти виконавців головних ролей Денис знайомиться з такими самими як і він пройдисвітами, готовими на будь-що аби тільки отримати легкі гроші. Звісно, ні про який професіоналізм чи акторський талант не йдеться.

Нова українська комедія «Порно з вбивством» повністю знята в Одесі. Режисером стрічки став Дамір Єналієв. Головна роль дісталася актору місцевого театру Євгену Юхновцю. Решта учасників знімального процесу – також одесити. Перипетії сюжету розгортатимуться на фоні колоритних одеських пейзажів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, українське
В головних ролях
Євген Юхновець, Ганна Дьяченко, Дмитро Олешко, Сергій Деньга, Сабіна Чумак, Олександр Самусенко
Режисер
Дамір Єналієв
Сценарій
Дамір Єналієв
Прокат
З 02 серпня 2018, орієнтовно по 08 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 серпня 2018
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
16+