Листоноша Пет

Листоноша Пет (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Листоноша Пет» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Почтальон Пэт / Postman Pat: The Movie

Дія мультфільму розгортається в маленькому затишному містечку Гріндейл. Кожен його житель знає листоношу Пета. Він завжди привітний та веселий. І там, де Пет не силах змозі допомогти жителям міста, на допомогу приходить його вірний друг – чорно-білий кіт Джесс. Пет мріє про те, щоб відправитися в подорож до Італії зі своєю коханою дружиною. Аж раптом з'ясовується, що саме в Гріндейлі проходитиме відбірковий тур шоу талантів, головним призом в якому повинна стати подорож. Листоноша хоче виграти шоу і здійснити свою мрію, проте він навіть не здогадується, якими неприємностями це може закінчитися для всього містечка. Адже дуже важливо, щоб саме Пет приносив листи, а не хтось інший.

В основу мультфільму «Листоноша Пет» ліг популярний британський мультсеріал, який уперше з'явився на екранах у 1981 році. У кожній серії веселун Пет зі своїм котом приносять листи, а також допомагають жителям міста у вирішенні будь-яких проблем.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний
В головних ролях
Джим Бродбент, Джейн Карр, Робін Аткин Даунс, Сьюзен Дюрді, Грег Елліс, Руперт Грінт
Режисер
Майкл Д'Іса-Хоган
Сценарій
Анніка Блум, Ніколь Дюбюку, Кім Фуллер
Прокат
З 11 грудня 2014 по 17 грудня 2014
Тривалість
88 хв.