Допремєрний показ «Викрадена принцеса» (0+)

Допремєрний показ «Викрадена принцеса» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Викрадена принцеса»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Украденная принцесса: Руслан и Людмила / Викрадена принцеса

Ця дивовижна історія відбулась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Мультфільм українського виробництва «Викрадена принцеса» знятий за мотивами казки О.С.Пушкіна «Руслан і Людмила». Режисер мультфільму Олег Маламуж всю свою кар'єру присвятив анімації. Вже відомо, що права на показ мультфільму продані в понад 20 країн світу, в тому числі в Китай, Францію, Німеччину і Польщу. Фільм стане першим випущеним українською компанією Animagrad. Передбачається, що щорічно на український, а також світовий екран, буде виходити по одному мультфільму. У планах – «Мавка. Лісова пісня», «Снігова республіка», «Роксолана».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, мелодрама, українське
В головних ролях
Надія Дорофєєва, Олексій Завгородній, Євген Малуха, Сергій Притула, Юрій Горбунов, Олег Михайлюта, Станіслав Боклан
Режисер
Олег Маламуж
Сценарій
Ярослав Войцешек
Допрем'єрний показ
07 березня 2018
Знижки весь день
07 березня 2018 (тільки Київ)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
0+