Допремєрний показ «Клуб молодих мільярдерів» (16+)

Допремєрний показ «Клуб молодих мільярдерів» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Клуб молодих мільярдерів»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Клуб миллиардеров / Billionaire Boys Club

Події розгортаються у 80-х роках минулого століття. Джо Хант (Енсел Елгорт) разом зі своїми друзями – сини впливових і заможних батьків. Хант і Карні (Терон Еджертон) вирішують заробити великі гроші та організовують фінансову піраміду. Спершу справи йдуть в гору. Охочих вступити до заснованого ними Клубу багато, тож гроші течуть до них потужним потоком. Юнаки насолоджуються своїм успіхом і купаються у розкоші. Та система, хоч і працює успішно, приречена на невдачу. І рано чи пізно це станеться.

Біографічна драма «Клуб молодих мільярдерів» це рімейк однойменного мінісеріалу 1987 року. Обидва фільми мають у основі сюжету реальні події, що відбувалися на початку 80-х років. Серед акторського складу Джадд Нельсон, який у 87 році виконав роль Джо Ханта, а в 2018 зігрів батька головного героя, якого втілив на екрані Енсел Елгорт. Основні зйомки розпочалися ще в 2015 році, а останні сцени були відзняті в листопаді 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, драма, трилер
В головних ролях
Тарон Еґертон, Емма Робертс, Кевін Спейсі, Енсел Елгорт, Біллі Лурд, Кері Елвіс, Сьюкі Вотерхаус
Режисер
Джеймс Кокс
Сценарій
Джеймс Кокс, Кептейн Маунзер
Прокат
17 липня 2018 та 18 липня 2018
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+