Допремєрний показ «Місія неможлива: Фолаут» (12+)

Допремєрний показ «Місія неможлива: Фолаут» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Місія неможлива: Фолаут»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Миссия невыполнима: Последствия / Mission: Impossible - Fallout

Чергова місія провалилася і тепер світ з острахом чекає на її згубні наслідки. Команда спецагентів начолі з Ітаном Хантом (Том Круз) береться виправляти ситуацію. Та зробити це непросто, коли кожен твій крок керівництво ставить під сумнів.

Бойовик «Місія неможлива: Фолаут» є шостим фільмом у франшизі, перший фільм якої вийшов в 1996 році. Над фільмом «Місія неможлива: Фолаут» працював режисер і сценарист Крістофер МакКуоррі. Це перший випадок за час зйомок франшизи, коли один і той же режисер знімає дві частини поспіль. Аналогічна ситуація з Ребеккою Фергюсон – до цього ніхто з актрис не з'являвся в двох частинах фільму. При зйомках попередньої частини Том Круз сам виконав всі трюки, повністю відмовившись від дублера. Відомо, що підготовка до деяких сцен з нового фільму зайняла у Круза два роки. За словами творців, це вразить навіть самих скептичних глядачів. Зйомки стартували навесні 2017 року у Франції. Серед запланованих локацій – Великобританія, Індія і Нова Зеландія.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, пригоди
В головних ролях
Том Круз, Ребекка Фергюсон, Генрі Кавілл, Алек Болдвін, Ванесса Кірбі, Саймон Пегг, Сіан Брук
Режисер
Крістофер МакКуоррі
Сценарій
Брюс Геллер, Крістофер МакКуоррі
Прокат
25 липня 2018
Тривалість
147 хв.
Вікові обмеження
12+