Допремєрний показ «Урок магії»

Допремєрний показ «Урок магії» (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Урок магії»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Урок магии / Урок магії

Раді запросити усіх охочих на допрем’єрний показ фільму «Урок магії», що відбудеться 25 жовтня у кінотеатрі Планета кіно Одеса (Таїрова) за участю знімальної групи та акторів фільму.

Початок розважальної програми о 14:00 (фуршет, вибухова наука від проекту «Хочу Все Знати»).

Вступне слово від творчої групи фільму о 14:40.

Перегляд фільму о 15:00.

Фільм «Урок магії» розповідає про пригоди чотирьох дотепних друзів-школярів, кожен з яких має свій талант. Лада - знавець математики, Аліса - винахідник, Міша - біолог, а Славко - каратист. Друзі охоче приходять на допомогу тим, хто її потребує. Одного разу, намагаючись провести для малюків так званий «урок магії», щоб діти не лякались різних забобонів, школярі самі несподівано потрапляють у дивну пригоду. На їхньому шляху стає справжня відьма, розбійники та гобліни, що полюють на стародавній амулет - кришталеве око. Темні сили розділяють друзів: Славко та Міша потрапляють до пастки гоблінів, Аліса опиняється у казковому лісі, а Ладу відьма захопила у полон та тримає у власному замку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
пригоди, фентезі
В головних ролях
Олена Ященко, Марія Камінська, Віолета Мітєва, Герман Барер, Ілля Чопоров
Режисер
Лілія Солдатенко
Сценарій
Лілія Солдатенко
Прокат
25 жовтня 2017
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+