Допремєрний прес-показ фільму «Червоний» (12+)

Допремєрний прес-показ фільму «Червоний» (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний прес-показ фільму «Червоний»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Допремєрний пресс-показ фільму «Червоний»

Раді запросити усіх охочих на допрем’єрні прес-покази фільму «Червоний», що відбудуться 17 та 18 серпня у кінотеатрах Планета кіно Суми, Львів (Forum Lviv) та Харків.

17 серпня:

Суми

Початок прес-конференції о 17:00 за участю творчої групи фільму: автор сценарію - Андрій Кокотюха, актор - Ігор Колтовський та координатор промо-туру – Олена Гринцевич. Початок сеансу о 17:30. Після показу відбудеться зустріч і обговорення з творчою групою фільму.

18 серпня:

Львів (Forum Lviv)

Початок прес-конференції о 19:00 з головним героєм - Миколою Березою, режисером Заза Буадзе та виконавцем ролі Ворон - Сергієм Стафаном. Також на відвідувачів чекає автограф- та фото-сесія. Початок сеансу о 19:40.

Харків

Початок прес-конференції о 18:20. Фільм представлять: автор сценарію Андрій Кокотюха, оператор, актори Любов Тищенко, Олег Шульга, Ігор Колтовський та інші члени знімальної групи. Початок сеансу о 19:00. Після показу відбудеться зустріч і обговорення з творчою групою фільму.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Під час Другої світової війни Данило Червоний (Микола Береза) був одним з командирів УПА. По закінченні війни Данило разом із багатьма українцями потрапив до ГУЛАГу. Серед інших земляків тут відбуває покарання Віктор Гуров (Олег Шульга). Він родом зі Сходу України та відстоював у тій війні зовсім інші ідеали. Але любов до малої батьківщини згуртувала в'язнів попри розбіжності у поглядах. Вони об’єднуються аби протистояти ватажку місцевих злодіїв у законі Колі Тайзі (Ігор Котловський). Коли начальник табору майор Абрамов віддає наказ утискати українців до повного їх знищення, земляки наважуються на бунт.

Історичний бойовик «Червоний» розповідає про українців, що потрапили до ГУЛАГу, та їхнє прагнення до свободи. Постановкою фільму зайнявся український режисер грузинського походження Заза Буадзе. Основні зйомки велися на околицях Кривого Рогу – тут збудували декорації радянських концтаборів. Сцени боїв УПА з нацистами та загонами НКВС знімалися під Луцьком.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
історія, бойовик
В головних ролях
Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц, Володимир Шпудейко, Ігор Колтовський, Олег Стефан
Режисер
Заза Буадзе
Сценарій
Андрій Кокотюха
Прокат у Сумах
17 серпня 2017
Прокат у Львові (Forum Lviv) та Харкові
18 серпня 2017
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
12+