Небезпечне занурення

Небезпечне занурення (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Небезпечне занурення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Опасное погружение / Pressure

Події трилера розгортаються глибоко під водою. Чотири водолази з науковою метою спускаються на дно океану. Раптово розпочався шторм і це призвело до поломки обладнання. Як результат – команда дайверів відрізана від світу. Вони знаходяться на глибині близько п'яти тисяч метрів без зв'язку із зовнішнім світом. До того ж стихія частково вивела з ладу їх капсулу. Запаси повітря стрімко зменшуються, як і шанси вибратися на поверхню живими. Тиша, темрява і спокій, що оточують водолазів, зовсім не вселяють упевненість, а лише наповнюють страхом кожну секунду їх перебування під водою.

Трилер «Небезпечне занурення» створений командою новачків. Для режисера Рона Скальпелло це друга картина на великому екрані. Перший його фільм «Злочинець» теж про поведінку людей в обмеженому просторі. Над сценарієм працював Алан МакКенна, актор, який зіграв у понад 50 фільмах і серіалах, і Луїс Бакстер. Для обох це перший сценарний досвід.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер
В головних ролях
Денні Хьюстон, Меттью Гуд, Джо Коул, Алан МакКенна, Йен Пірі, Дейзі Лоу
Режисер
Рон Скальпелло
Сценарій
Алан МакКенна, Луїс Бакстер
Прокат
З 30 квітня 2015
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16 років