Гордість, упередження та зомбі

Гордість, упередження та зомбі (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гордість, упередження та зомбі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гордость и предубеждение и зомби / Pride and Prejudice and Zombies

Дія розгортається в Англії на початку 19 століття. Таємнича епідемія ставить під загрозу існування людства. Мерці встають із могил і нишпорять у пошуках живої плоті. Містер Беннет (Чарльз Денс) виховав своїх дочок у дусі часу – вони навчені не лише мистецтва танцю та співу. Кожна віртуозно володіє зброєю і в змозі захистити себе та ближніх. Відкинувши власні та класові забобони, містер Дарсі (Сем Райлі) та Лізі Беннет (Лілі Джеймс) об'єднуються, щоб протистояти повсталим із могил.

Бойовик «Гордість, упередження та зомбі» знято за мотивами однойменного роману Сета Грема-Сміта, який побачив світ 2009 року. Основа твору Грема-Сміта – класика англійської літератури, «Гордість і упередження» Джейн Остін. Спочатку на головну роль претендувала Наталі Портман, а в режисерське крісло мітив Девід О. Рассел. Після того як Рассел відмовився від режисури, не схотіла зніматися і Портман, залишившись, щоправда, в команді продюсерів картини.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, бойовик, мелодрама
В головних ролях
Лілі Джеймс, Ліна Хіді, Метт Сміт, Дуглас Бут, Чарльз Денс, Джек Хьюстон, Сем Райлі
Режисер
Берр Стірс
Сценарій
Берр Стірс, Джейн Остін, Сет Грем-Сміт
Прокат
З 18 лютого 2016 по 02 березня 2016
Прем'єрний період до
24 лютого 2016 р.
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+