Пристойні люди

Пристойні люди (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пристойні люди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Приличные люди /

Шкільний вчитель фізики Михайло (Євген Сморигін) не є авторитетом ані для своїх учнів, ані для сина, ані для дружини Тетяни (Наталія Медведєва). Його положення ускладнюється появою в квартирі зведеного брата Ігоря (Сергій Шнуров). Він щойно вийшов із в'язниці та законно претендує на половину житлової площі, яку займає Міша з сім'єю. Яскравих сварок не уникнути, особливо якщо Ігор запрошує для підтримки своїх друзів. Сили не рівні і перемога явно була б на боці галасливішого Ігоря, якби подружжя випадково не вбило горе-родича. Тепер головна турбота цих пристойних, на перший погляд, людей – сховати труп. Але як, якщо свідком став незговірливий та вередливий сусідський хлопчик?

Комедія «Пристойні люди» потішить поціновувачів чорного гумору. Над сценарієм до фільму працювали спільно новачки в цій справі Георгій Малков та Євген Сморигін, відомий любителям КВН. Для режисера Клима Поплавського цей фільм другий в його кар'єрі після «З новим роком, мами!».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
комедія
В головних ролях
Наталія Медведєва, Сергій Шнуров, Євген Сморигін, Григорій Цвєтков, Артем Башенін, Олексій Гришин, Ігор Хрипунов, Андрій Федорцов, Костянтин Мурзенко, Ганна Уколова
Режисер
Клим Поплавський
Сценарій
Георгій Малков, Євген Сморигін
Прокат
З 30 квітня 2015
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років