Припутні (16+)

Припутні (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Припутні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Припутни / Припутні

Невдаха в амурних стосунках, шанувальник-початківець класичної музики та трішки поліглот Юра вирішує, що треба дещо змінити в своєму житті. Сподіваючись продовжити знайомство з чарівною Свєткою в коротеньких шортиках, «таксист за покликанням» Юра отримує в бонус її мати та кидається в мандрівку в Припутні, де не «ловить» мобільний зв'язок, живуть по-українськи, розмовляють по-народному та діють не думаючи. Кажуть, дорога змінює людину. Лише одна доба, що перевертає життя усіх героїв догори дригом… Тож, маємо: музика - «Воплі Водоплясова», слова - народні, почуття - непідробні, кіно - українське.

Фільм «Припутні» його творці характеризують як житейську комедію. Показані в картині переживання людей в рівній мірі властиві як столичним жителям, так і людям з глибинки. Сценарій написали Аркадій Непиталюк і Роман Горбик. Режисурою зайнявся Непиталюк. У якості саундтреків до фільму використовували пісні гурту «Воплі Відоплясова» – як улюблені хіти так і маловідомі композиції. Частково фільм профінансований Держкіно, а загальний його бюджет склав 10 млн. грн.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Дмитро Хом’як, Ніна Набока, Олена Узлюк, Юля Врублєвська
Режисер
Аркадій Непиталюк
Сценарій
Аркадій Непиталюк, Роман Горбик
Прокат
З 28 вересня 2017, орієнтовно по 18 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 28 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16+