Звичка розлучатися

Звичка розлучатися (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Звичка розлучатися» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Привычка расставаться /

"Звичка розлучатися" - це, мабуть, основне, що заважає жити головній героїні Єві (Олена Константинова). У фільмі показані усі її спроби створити міцну пару з дуже різними та яскравими особистостями. І кожного разу ці спроби провалюються. Намагаючись докопатися до причин усієї цієї низки не дуже приємних подій, Єва вирішує зустрітися з кожним зі своїх колишніх хлопців, аби з їхньою допомогою зрозуміти - чому ж вони розійшлися? Немає жодних гарантій, що правильна відповідь буде озвучена, але шанси зустріти таким чином свою справжню любов зростають.

Мелодрама "Звичка розлучатися" - спроба по-новому поглянути на стосунки чоловіка та жінки. Взаєморозуміння між особами протилежної статі завжди було, є та буде загадкою для людства. Картина дозволить глядачеві вкотре переконатися, що будь-яку ситуацію ми бачимо дуже по-різному, а пошуки універсальних відповідей у цьому випадку – це марне витрачання часу. Не дивлячись на те, що ідея фільму так чи інакше піднімалась у багатьох стрічках, тема настільки актуальна в усі часи, що завжди звучить свіжо та по-новому. Картина стала режисерським та сценарним дебютом для двох молодих кінематографістів - Катерини Телегіної та Василя Ровенського.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Россія
Мова дублювання
російська
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Олена Константинова, Єлизавета Боярська, Данило Козловський, Петро Федоров, Артур Смольянінов, Поліна Філоненко
Режисер
Катерина Телегіна
Сценарій
Василій Ровенський
Прокат
З 26 вересня 2013
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років