Проект Альманах

Проект Альманах (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Проект Альманах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Проект Альманах / Project Almanac

Головний герой трилера – звичайний хлопець Девід (Джонні Уестон). Якось із друзями він вирішив включити стару батьківську відеокамеру. Переглядаючи давній запис, підлітки помічають на ній одночасно двох Девідів – маленького хлопчика і юнака, такого, яким вони його знають зараз. Спроби зрозуміти що відбувається приводять їх у старий гараж, де в підвалі зберігається розробка Девідового батька. Це машина часу. Підлітки вирішують здійснити подорож і опиняються в минулому. Можливість повертатися в часі захоплює їх, а вчинки, скоєні під час таких переміщень, призводять до незворотних наслідків у майбутньому. Щоб врятувати світ від запущеної ними ж катастрофи, Девід спробує один усе виправити.

Фантастичний трилер «Проект Альманах» повністю створений кінематографістами-початківцями. У послужному списку режисера Діна Ізраелайта успішні короткометражки, а цей фільм – його перша робота для великого екрану. Для сценаристів Ендрю Дючмана і Джейсона Пагана це також перша робота в кіно.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, трилер
В головних ролях
Джонні Уестон, Софія Блек-Д'Еліа, Вірджинія Гарднер, Еммі Ландекар, Агнесс Майасарі, Хіларі Харлі
Режисер
Дін Ізраелайт
Сценарій
Ендрю Дючман, Джейсон Паган
Прокат
З 29 січня 2015
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
14 років