Все і одразу

Все і одразу (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Все і одразу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Все и сразу /

Два приятелі невдахи Тіма та Ден хочуть отримати у цьому житті «Все й одразу». Але як це зазвичай буває, отримають нічого та невеличкими порціями. Вони здобули освіту, проте шукати роботу зовсім не хочуть, відносини з прекрасною статтю також не їхній коник. У надії швидко вибитися у люди хлопці погоджуються виконати завдання місцевого бандита. У поміч собі запрошують автослюсаря Жору. Схема надійна, а вигода їх чекає дуже суттєва, у вигляді чималенької суми грошей. Але план під загрозою провалу. Замість того, аби не напружуючись відібрати товар у наркокур’єра, який на це чекає, горе-ділки стикаються з чесним та принциповим дембелем Ванею, який не посвячений у їхні плани. Тепер доведеться напружитися по-справжньому.

Творці фільму зарекомендували себе роботою над успішною комедією «Гірко!». Ідея даної картини багато в чому схожа – з гумором показати типове життя молоді у більшості провінційних містечок неосяжної батьківщини.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Микита Ост, Антон Шурцов, Олександр Паль, Юлія Хлиніна, Артем Костюньов
Режисер
Роман Карімов
Сценарій
Роман Карімов, Роман Углеватий
Прокат
З 05 червня 2014 по 18 червня 2014
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16 років