У чорта на куличках

У чорта на куличках (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «У чорта на куличках» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

К черту на рога / Quo vado?

Головний герой Кекко (Кекко Дзалоне) домігся в житті всього, про що мріяв. Він хотів жити безтурботним життям поруч зі своїми батьками – і робить це. Не хотів одружуватися – не одружився. Але найголовніше його досягнення – це робота держслужбовця. Утратити тепле місце, де тільки встигай приймати подяки та підношення, рівнозначно смерті. Тому коли держава запланувала масштабні скорочення чиновників, Кекко злякався не на жарт. У спробах змусити його піти з роботи керівництво відряджає його в найвіддаленіші куточки країни. Але хлопцеві хоч би що. Тоді його відправляють на Північний полюс – допомагати вченим відбиватися від білих ведмедів. Але й це він виконує з ентузіазмом. Більш того, саме ця поїздка наповнить його життя новим змістом.

Комедія «У чорта на куличках» познайомить нас із людиною, яка ладна на все, аби тільки не втратити свою роботу держслужбовця. Фільм став лідером касових зборів у Італії з перших днів прокату, побивши рекорд 2000 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2016
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Кекко Дзалоне, Елеонора Джованарді, Соня Бергамаско, Мауріціо Мікелі, Ліно Банфі
Режисер
Дженнаро Нунціанте
Сценарій
Дженнаро Нунціанте, Кекко Дзалоне
Прокат
З 11 серпня 2016, орієнтовно по 24 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
11 серпня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
12+