Школа зайців (0+)

Школа зайців (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Школа зайців» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Заячья школа / Rabbit School - Guardians of the Golden Egg

Маленьке зайченя на ім'я Макс – міський житель. Він легко орієнтується серед галасливих машин і великих магазинів, але жодного разу не був в лісі. Коли Макс випадково потрапив до лісу, то його одразу ж відправили в школу великодніх зайців. Звісно, спочатку наука давалася тяжко. Але коли на школу вирішили напасти хитрі лисиці, Макс нарівні з усіма зайцями став на її захист. Адже тут він не просто навчався і опановував таємниці заячих чарів. Він встиг потоваришувати з милим зайчатком Еммі і дізнатися що таке доброта і взаємодопомога.

Мультфільм «Школа зайців» є екранізацією однойменної німецької дитячої книги. У 1924 році видання вперше побачило світ. Альберт Сікстус склав вірші за мотивом популярної казки про великодніх зайців. Художник Фрітц Кох-Готи настільки вдало проілюстрував книгу, що вона була перевидана безліч разів, в тому числі в перекладах на різні мови світу. Тепер діти зможуть побачити історію зайця Макса на великому екрані.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2017
Країна
Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
мультфільм, сімейний
В головних ролях
Зента Бергер, Фрідрих фон Тун, Дірк Петрик, Костянтин фон Ящерофф, Тім Сендер
Режисер
Уте фон Мюнхов-Поль
Сценарій
Катя Грюбель, Дагмар Ребиндер
Прокат
З 20 липня 2017, орієнтовно по 02 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 20 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
79 хв.
Вікові обмеження
0+