Сила волі

Сила волі (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сила волі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сила воли / Race

У 30-х роках минулого століття мало було місць, де з однаковою повагою ставилися до людей з різним кольором шкіри. Темношкірий атлет Джессі Оуенс (Стівен Джеймс) в повній мірі відчув на собі утиски за расовою ознакою. Але як би до нього не ставилися, закрити очі на його досягнення в спорті не міг ніхто. На Олімпійських іграх 1936 року, які проходили у фашистській Німеччині, Оуенс став чотириразовим чемпіоном.

Біографічна драма «Сила волі» про участь темношкірого спортсмена в Олімпійських іграх на території фашистської Німеччини заснована на реальних подіях. Джессі Оуенс був видатним спортсменом, а поставлені ним рекорди протрималися не одне десятиліття. У 1936 році 23-річний атлет здобув 4 золоті медалі, однак всупереч заздалегідь узгодженому сценарію, Гітлер відмовився потиснути руку переможцю. Зйомки картини велися в Канаді, а також на стадіоні в Берліні, де і відбувалися показані у фільмі події.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2016
Країна
Канада, Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, історія
В головних ролях
Стівен Джеймс, Джейсон Судейкіс, Елі Горі, Шаніс Бентон, Керіс ван Хаутен, Джеремі Айронс
Режисер
Стівен Хопкінс
Сценарій
Джо Шрепнел, Анна Уотерхаус
Прокат у Києві
З 21 липня 2016, орієнтовно по 03 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
21 липня 2016 р.(У Львові Форум не діють)
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
12+