Візьми мене штурмом

Візьми мене штурмом (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Візьми мене штурмом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Возьми меня штурмом / Raid dingue

Якою має бути дівчина-спецназівець? Спритною, швидкою, сильною і витривалою. До Джоанни Паскуаль (Аліс Поль) не підходить жодна з цих характеристик. Кращий боєць Контртерористичного відділу швидкого реагування Ежен Фруассар (Дені Бун) це бачить і розуміє як ніхто інший. Але начальник наполягає, щоб дівчина була в його загоні. Ще й запевняє, ніби Джоану взяли зовсім не тому, що її батько міністр внутрішніх справ. І якби ж дівчина була повноправним членом команди тільки на тренуваннях, але ж вона хоче брати участь в справжніх бойових завданнях.

Комедія «Візьми мене штурмом» про пригоди дівчини, що потрапила в спецназ, дітище француза Денні Буна. Спільно з Сарою Камінськи він написав сценарій до фільму, сам зайнявся режисурою і виконав головну чоловічу роль. Зйомки тривали два з половиною місяці і проходили на території Франції і Бельгії. Через теракти в Парижі знімальний процес довелося частково перенести в павільйони.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2016
Країна
Франція, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Дені Бун, Аліс Поль, Мішель Блан
Режисер
Дені Бун
Сценарій
Дені Бун, Сара Камінскі
Прокат
З 15 червня 2017, орієнтовно по 21 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
12+