Рафаель: Володар мистецтв (0+)

Рафаель: Володар мистецтв (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Рафаель: Володар мистецтв» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рафаэль: Властелин искусств / Raphael: The Lord of the Arts

«Рафаель: Володар мистецтв» — це перший фільм про життя та творчість одного з найвідоміших художників світу – Рафаеля Санті! Ледве хтось може похизуватися життям настільки захопливим та наповненим подіями. Рафаель помер молодим, у віці 37 років, але встиг залишити помітний слід у мистецтві.

Вирушайте в захопливу подорож цим життєвим шляхом та творчістю генія епохи Відродження разом з нами! 14 лютого ми перенесемося з України в Урбіно — містечко, де народився цей видатний митець. Звідти, через Флоренцію, до Рима та Ватикана — туди, де стався розквіт блискучої кар’єри Рафаеля.

У фільмі ми відвідаємо двадцять музейних локацій, а також ретельно вивчемо понад 20 творів мистецтва, що належать Рафаелю. Ці твори, немов фотознімки, докладно ілюструють фрагменти його життя. Їхні чуттєві та витончені образи викликають у сучасного глядача сильний емоційний відгук, а професійні коментарі дозволяють ще глибше зануритися в те, що відбувається на екрані.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мистецтво
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
14 лютого 2018
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
0+