Ретчет і Кланк: космічні друзі

Ретчет і Кланк: космічні друзі (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ретчет і Кланк: космічні друзі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рэтчет и Кланк: Космические друзья / Ratchet and Clank

Усесвіт наповнений безліччю планет, і на кожній із них живуть унікальні істоти. Планета Велдін колись була заселена ломбаксами – милими звірятками з жовтою шерстю, гострими вухами та лев’ячим хвостом. Ретчет – останній із ломбаксов. До нього на планету випадково потрапляє маленький робот Кланк. Коли його збирали, сталася помилка, і він став не бездумним громилом, а добрим та думаючим. Кланк ділиться з Ретчетом таємною інформацією про те, що Директор Дрек, створювач усіляких роботів, планує підривати всі планети у Всесвіті. Нові друзі готові протистояти злу і беруться за порятунок світу.

Мультфільм «Ретчет і Кланк: Космічні друзі» створено за мотивами однойменної серії ігор для приставок Sony PlayStation. У основі сюжету – перша гра, невеликі фрагменти з наступних, а також окремо придумані сцени. Перша гра про героїв вийшла 2002 року. Нині серія налічує 12 ігор та один додаток до телефонів. Про роботу над фільмом оголосили в квітні 2013-го.

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, фантастика, бойовик, комедія, пригоди
В головних ролях
Джеймс Арнольд Тейл, Девід Кей, Джим Уорд, Сильвестр Сталлоне, Белла Торн, Розаріо Доусон
Режисер
Джеріка Кліленд, Кевін Манро
Сценарій
Т. Дж. Фіксмен
Прокат
З 28 квітня 2016 по 18 травня 2016
Прокат в Ялті з
5 травня 2016 р.
Прем'єрний період до
4 травня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
5 травня 2016 р.
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
0+