За прірвою у житі (12+)

За прірвою у житі (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «За прірвою у житі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

За пропастью во ржи / Rebel in the Rye

Джеремі Девід Селінджер (Ніколас Голт) народився у Нью-Йорку та з дитинства писав оповідання. Добровольцем взяв участь у Другій Світовій війні, попри те, що мав заборону на це через стан здоров’я. Найвідоміший його роман, який приніс йому всесвітню славу, спершу планувався як оповідання – одне з багатьох, що довгі роки лишалися непоміченими.

В основу сюжету драматичної стрічки «За прірвою у житі» лягла книга Кеннета Славенскі про життя молодого письменника Джеремі Селінджера у повоєнні роки. Найвідоміший його роман «Бунтар у житі» побачив світ у 1949 році і вже у 50-ті роки письменник заборонив будь-коли намагатися його екранізувати. Останні роки свого життя Селінджер провів усамітнено, уникаючи преси. Головну роль довірили британцю Ніколасу Голту. Денні Стронг («Дворецький», «Плезентвіль») зайнявся адаптацією сценарію та режисурою. Зйомки проводилися починаючи з квітня 2016 року у Нью-Йорку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, драма
В головних ролях
Ніколас Холт, Зої Дойч, Кевін Спейсі, Сара Полсон, Люсі Бойнтон
Режисер
Денні Стронг
Сценарій
Денні Стронг, Кеннет Славенськи
Прокат
З 07 грудня 2017, орієнтовно по 13 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
12+