Невловимi

Невловимi (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Невловимi» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Неуловимые / Red Dawn

Фільм "Невловимі" розповідає про те, як може виглядати недалеке майбутнє. Північна Корея створила нову зброю, здатну миттєво позбавити Сполучені Штати всієї армії разом з її керівництвом. Частина країни виявляється в окупації, жителі змушені підкоритися новому уряду. Вісім рішуче налаштованих хлопців та дівчат ховаються в лісах, вони готові на все, щоб врятувати свій спільний дім. Партизанський загін опору "Росомаха" вибирає для себе тактику, яка на їх думку, максимально обеззброїть супротивника.

Бойовик "Невловимі" - рімейк однойменної картини 1984 року, в якій описується напад Радянського Союзу на США. Новим ворогом номер один новій картині повинен був стати Китай, проте творці фільму поміняли ворога на небезпечних і непередбачуваних північних корейців. Через це відбувся дорогий перемонтаж багатьох епізодів. Готуючись до зйомок у фільмі, виконавці головних ролей деякий час жили в сучасному воєнному тренувальному таборі, щоб перейнятися військовим духом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик
В головних ролях
Кріс Хемсворт, Джош Пек, Джош Хатчерсон, Едріанн Паліки, Ізабель Лукас
Режисер
Ден Бредлі
Сценарій
Кевін Рейнольдс, Карл Еллсуорт, Джеремі Пассмор
Прокат
З 14 березня 2013
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
16 років