Червоні вогні

Червоні вогні (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Червоні вогні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Красные огни /

Молодий і амбітний фізик Том Баклі та підстаркуватий психолог з прізвищем Метісон (Сігурні Уівер) — злагоджена команда скептиків, які постійно мандрують в пошуках невідомого. Та незбагненні трансцендентні події в 99% випадків, виявляються всього на всього шахрайством та фарсом. Разом з тим вірогідність знайти ворота в потойбічний вимір все ж залишається, і саме вона не дає спокою героям картини. Тим не менш, час перетворив їх в справжнісіньких скептиків, які витрачають своє життя на викриття шаманів, спіритистів та парапсихологів.

«Червоні вогні» — трилер у повному розумінні цього слова. Не важливо, вирішите ви його дивитись он-лайн чи в кінотеатрі — творіння Родріго Кортеса («Похований заживо») в будь-якому випадку полоскоче вам нерви. Відчуттів від перегляду додасть і чудовий склад акторів, що відверто заявляє про світове визнання Родріго Кортеса як режисера.

Трейлер картини дає нам зрозуміти, що недолугим штампам та монстрам, які виринають з-за повороту під тривожну музику тут не місце. Режисер намагався передати відчуття тривоги інакшим, більш майстерним способом. Він нагнітає напругу поступово, все глибше й глибше втягуючи глядача в події картини. Похвали заслуговує також музика із звуковими ефектами, за які ми маємо бути вдячні Віктору Рейесу. За плечима цього композитора досвід роботи над озвучуванням понад 40 фільмів.

Життя головних героїв стрічки «Червоні вогні» йде своїм звичаєм, однак до міста приїздить екстрасенс на ім’я Саймон Сільвер (Роберт Де Ніро). Довший час про нього нічого не було чути, і ось після 30 років мовчання, медіум вирішує повернутись до своїх експериментів з невідомістю, навіть не підозрюючи, яким жахіттям це може закінчитись для усіх.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, хоррор
В головних ролях
Кіліан Мерфі, Роберт Де Ніро, Сігурні Уівер, Елізабет Олсен, Тобі Джонс, Джоелі Річардсон, Крейг Робертс, Карен Шенас-Девід, Берн Горман, Жан Корнет
Режисер
Родріго Кортес
Сценарій
Родріго Кортес
Прокат
З 19 липня 2012
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
14 років