Червоний горобець (16+)

Червоний горобець (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Червоний горобець» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Красный воробей / Red Sparrow

Домініку Єгорову (Дженніфер Лоуренс) проти її волі вербують до російської секретної служби у якості «горобця» - професійної звабниці. Домініка вчиться використовувати своє тіло в якості зброї, але прагне зберегти почуття власної гідності під час проходження цього принизливого вишколу. Перетворившись на знаряддя несправедливої системи, вона стає одним з найцінніших агентів секретної програми. Її першою ціллю є Нат Неш (Джоел Едгертон), офіцер ЦРУ, відповідальний за проникнення американських «кротів» до російської розвідки. Між двома молодими людьми зав’язуються складні стосунки, які загрожують безпеці обох країн.

Шпигунський трилер «Червоний горобець» є екранізацією однойменного роману Джейсона Метьюза, який свого часу був діючим агентом ЦРУ. Події книжки розгортаються у сучасній Росії. Спершу творці фільму хотіли перенести героїв до Східної Європи. Але Френсіс Лоуренс («Я – легенда», «Голодні ігри»), що зайняв режисерське крісло, вирішив знімати саме про Росію. Виконавиця головної ролі Дженніфер Лоуренс працювала з фахівцями, аби її вимова набула правдоподібного російського акценту. Також акторка три місяці вчилась балету.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, шпигуни
В головних ролях
Дженніфер Лоуренс, Джоел Едгертон, Маттіас Шонартс, Джеремі Айронс, Мері-Луіз Паркер, Шарлотта Ремпл
Режисер
Френсіс Лоуренс
Сценарій
Джастін Хейс
Прокат
З 01 березня 2018, орієнтовно по 18 квітня 2018
Прокат у технології 4DX
До 07 березня 2018
Прем'єрний період
До 07 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
140 хв.
Вікові обмеження
16+