Затемнення

Затемнення (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Затемнення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Затмение / Regression

Головний герой картини – детектив Брюс Кеннер (Ітан Хоук). Він має розслідувати незвичайну справу. У розбещенні 17-річної дочки Анджели (Емма Вотсон) звинувачують Джона Грея (Девід Денсік). Чоловік не заперечує провини і згоден із обвинуваченням, однак на допитах не може нічого пригадати. Точнісінько так само і його дочка Анджела не готова свідчити. Для роботи з потерпілою та підсудним запрошують психолога, який з'ясовує, що причина такої амнезії – чорні меси, які з дозволу батька служили в присутності сплячої Анджели.

Детективний трилер із елементами жаху «Затемнення» – дітище оскароносного режисера та сценариста Алехандро Аменабара («Інші», «Море всередині»). До участі в своїй картині він запросив зірок першої величини – Емму Вотсон та Ітана Хоука. Основні зйомки проходили в Місісазі, штат Онтаріо, та в Торонто. Перший знімальний день збігся з 24-річчям Емми Уотсон, 15 квітня 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2015
Країна
Іспанія, Канада
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, трилер, детектив
В головних ролях
Емма Уотсон, Ітан Хоук, Аарон Ешмор, Девід Тьюліс, Девон Бостік, Дейл Діккі
Режисер
Алехандро Аменабар
Сценарій
Алехандро Аменабар
Прокат
З 04 лютого 2016 по 24 лютого 2016
Прем'єрний період до
7 лютого 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
8 лютого 2016 р.
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
16+