Шибайголови (16+)

Шибайголови (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шибайголови» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Безбашенные / Renegades

Події бойовика розгортаються в 1995 році в Сараєво. Група морських котиків з п'яти чоловік під час виконання чергового завдання дізнається про скарби на дні місцевого озера. Під час Другої світової війни нацисти викрали золото, але не встигли ним розпорядитися – диверсанти підірвали греблю й ціле селище накрило водою. На дні водойми залишилися і коштовні злитки. Але навіть якщо герої зможуть дістати з дна золото, то обов'язково знайдуться ті, хто захоче привласнити його собі.

Бойовик «Шибайголови» знятий за сценарієм, написаним спільно Люком Бессоном і Річардом Венком («Чудова сімка», «Праведник», «Механік»). Режисерське крісло зайняв Стівен Куейл («Назустріч шторму»). Головні герої картини – так звані морські котики, підрозділ ВМС США, назва якого дослівно перекладається як «тюлені». Як правило, вони займаються розвідкою, диверсійними операціями і порятунком заручників. Дата виходу фільму переносилася п'ять разів, також в процесі роботи було змінено назву.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2017
Країна
Францiя, Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, бойовик
В головних ролях
Дж. К. Сіммонс, Салліван Степлтон, Юен Бремнер, Сільвія Хукс, Чарлі Бьюлі
Режисер
Стівен Куейл
Сценарій
Річард Уенк, Люк Бессон
Прокат
З 05 жовтня 2017, орієнтовно по 18 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
16+