За далекими морями

За далекими морями (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «За далекими морями» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

За тридевять земель / Resan till Fjäderkungens

Головний герой мультиплікаційного фільму «За тридев’ять земель» – юний та енергійний заєць Йохан. Разом зі своїм татом він подорожує морем у пошуках мами. А якщо поставлено таку високу ціль, то й труднощі, з якими доведеться стикнутися, будуть доволі серйозними. Дорогою батько та син рятують своїх побратимів з корабля, що тоне. Усі разом вони прибувають у незнайоме їм Царство Короля Пір’я. Тут все для них нове та незрозуміле, а у багатьох випадках ще й вороже. Проте Йохана не збити з вірного шляху і, попри все, він знайде маму! А поряд із нею будь-які труднощі будуть йому під силу.

Анімаційний фільм, створений спільно датськими та шведськими мультиплікаторами, був тепло прийнятий критиками та номінований на «Кришталевого ведмедя» Берлінського кінофестивалю як кращий художній фільм конкурсу для юнацтва. При цьому творці завіряють, що їх робота не лишить байдужими не лише малечу, а й дорослих.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Данія, Швеція
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі
В головних ролях
Едвін Рідінг, Тува Новотни, Густаф Хаммарстен, Леннарт Якель
Режисер
Есбен Тофт Якобсен
Сценарій
Яннік Таї Мосхольт, Есбен Тофт Якобсен
Прокат
З 26 червня 2014
Тривалість
78 хв.