Пташиний ульот

Пташиний ульот (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пташиний ульот» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Трио в перьях / Richard the Stork

Усиновлений при народженні і з дитинства вихований лелеками, юний горобець Річі впевнений, що він один з них. Але коли приходить час мігрувати до Африки, його сім'я змушена розповісти йому правду і залишити його одного в лісі, адже він не перелітний птах і не зможе перенести такий довгий переліт. Річард бажає довести всім, що він справжній лелека та вирішує відправитися на південь самостійно. Разом з ним до цієї подорожі вирушають його нові друзі: ексцентрична сова Ольга, у якої є уявний друг і Кікі - самозакоханий папуга, виспівуючий пісні в стилі «диско». Чи вдасться Річі домогтися свого і чи зможе він прийняти себе таким, яким він є насправді?

Захоплюючий пригодницький мультфільм «Пташиний ульот» це друга спільна робота режисерського дуету Генкель-Мемарі. До цього вони встигли попрацювати над фільмом «Упс ... Ной відплив!». Прем'єра стрічки відбулася в рамках Міжнародного Берлінського кінофестивалю в лютому 2017 року. Саундтрек до мультфільму виконаний Брюссельською філармонією.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2017
Країна
Німеччина, Бельгія, Люксембург, Норвегія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, сімейний, пригоди
В головних ролях
Крістіан Гол, Ніколетт Кребіц
Режисер
Тобі Генкель, Реза Мемарі
Сценарій
Реза Мемарі
Прокат
З 18 травня 2017, орієнтовно по 14 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 травня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
84 хв.
Вікові обмеження
0+